O nas

Czym jest PartyBus?

Historia PartyBusaPartyBus to synonim mobilnego imprezowania. Firma ma w CV pięć lat intensywnej działalności i kilka tysięcy zadowolonych klientów! Co w tym wyjątkowego? PartyBus to jedyny w Polsce ekskluzywny klub na kółkach. Nasz imprezowy pojazd, mieszczący ponad 30 osób (na komfortowych, skórzanych kanapach), wyposażony jest w dwa (pełne) barki, nowoczesny system nagłośnienia (3000 watowy car-audio na sprzęcie Alpine), playlisty pełne najlepszych hitów, podświetlane dyskotekowe wnętrze, rurkę do tańca, zestaw karaoke i wiele innych atrakcji. Nad bezpieczeństwem czuwa licencjonowany kierowca, a imprezę rozkręca firmowa hostessa.

Organizacja wieczórów kawalerskich i panieńskich

Party Girls Krakow PartybusPartybus oferuje rozmaite pakiety rozrywek dostosowane do okazji i wieku uczestników (także tych młodszych, którymi zaopiekuje się profesjonalny animator). Dzięki współpracy z najlepszymi klubami w Krakowie, PartyBus ma dla was wejściówki VIP do najmodniejszych miejsc w mieście, rezerwacje w ekskluzywnych lożach oraz powitalny toast – wszystko, co pozwoli wam poczuć się gwiazdami wieczoru! Specjalnością firmy jest organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich. Zapewniamy czerwony dywan, szampana, erotycznego tancerza/tancerkę i inne atrakcje, godne ostatnich chwil twojej wolności!

Organizacja imprez firmowych

Skontaktuj się z nami, określ swoje życzenia i potrzeby, a zaplanujemy imprezę specjalnie dla ciebie! Wizyta w kasynie, parku rozrywki, DJ na pokładzie miksujący tylko dla was, a może licencjonowany przewodnik, pilotujący wycieczkę najważniejszymi historycznymi szlakami Krakowa? Jesteśmy w stanie przygotować dla was imprezę tematyczną na każdą okazję,impreza firmowa, wyjazd integracyjny, rozrywkowe zwiedzanie miasta albo ekskluzywny before party, który (dosłownie) dowiezie was na koncert lub mecz. Dzięki doświadczeniu i wypracowanej sieci kontaktów, pomożemy wam w wyborze restauracji, hotelu czy klubu.

Zaskocz swoich znajomych i zorganizuj z nami imprezę, której nie zapomną – mamy licencję na zabijanie nudy! Imprezowali z nami m.in.: Ilona Felicjańska, Michał Piróg, Waldemar Kasta czy też Don Guralesko. Wsiądź na pokład PartyBusa i dołącz do listy zachwyconych klientów!

Organizacja urodzin/imienin