Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/sgnx/domains/partybus.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/sgnx/domains/partybus.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Impreza w PartyBusie w Tychy Wieczory kawalerskie i panieńskie PartyBus.PL

Tychy

Impreza w Tychach

Tychy to oryginalna destynacja, doskonale sprawdzająca się jako miejsce imprez okolicznościowych (urodziny, imieniny, jubileusze), wieczorów kawalerskich i panieńskich, a przede wszystkim imprez firmowych. Tychy słyną z bujnego życia nocnego, a śląski temperament miejscowych z pewnością urozmaici Twój wieczór panieński lub kawalerski… Jedno jest pewne – w Tychach impreza spłynie hektolitrami piwa! W obrębie miasta znajdują się trzy wielkie Browary (Książęcy, Obywatelski i Tyskie Browarium) ze swoimi niezwykłymi pubami, w których zorganizować można imprezę, która zawstydzi Oktoberfest! Tyskie Browarium stworzone jest do organizacji imprez firmowych. Wyjątkowe wnętrza byłej ewangelickiej kaplicy, mają niesamowitą atmosferę, dzięki czemu nadają imprezie firmowej oryginalności i niezwykłości. Klimat browarnych piwnic sprzyja integracji i kreatywnym rozmowom. Pub Browarium dysponuje 65 miejscami i można go wynająć na wyłączność w godzinach 20:00-00:00.

Ciekawym punktem imprezy firmowej w Tychach może być zwiedzanie Browarów Książęcych i Tyskiego Browarium, w ramach którego zapoznacie się  tajnikami warzenia piwa, historią miejsca oraz mnóstwem ciekawostek i anegdot, którymi uraczy Was przewodnik. Warto zobaczyć także Browar Obywatelski o wspaniałej architekturze, który już niedługo stanie się tyskim centrum rozrywki.

Niezależnie od rodzaju imprezy na miejsce, jak zawsze, dowiezie Was luksusowa limuzyna PartyBusa, na której pokładzie zorganizować możecie ekskluzywny before party (muzyka, parkiet i dwa barki są zapewnione). Sprawdź koniecznie nasze opcje wynajmu na czas, które wykorzystać możesz do realizacji swoich planów:

Odwiedź Tychy z PartyBusem i poznaj śląski wymiar imprezowania suto zakrapiany najlepszym polskim piwem!

Jesteś zainteresowany urodzinami w PartyBus? Wyślij zapytanie

Imię i nazwisko:* 
Adres email:* 
Telefon:* 
Jestem zainteresowany:* 
Treść wiadomości:* 
Pola oznaczone * są wymagane