Organizacja imprez Kraków Katowice

Wieczóry kawalerskie/panieńskie/ urodziny/ imprezy firmowe

Nasze polecane lokalizacje:

Kraków

Impreza Partybus KrakówKraków to nasza baza i rodzinne miasto. Pochodzimy z Krakowa, uwielbiamy Kraków i znamy Kraków od podszewki! Nic dziwnego, że nie jest nam obcy najmniejszy skrawek imprezowego parkietu. Czy Kraków trzeba przedstawiać? Na Starym Mieście i Kazimierzu prawdopodobnie znajduje się największe zagęszczenie klubów na metr kwadratowy w Polsce, a zatem jest z czego wybierać. Życie nocne Krakowa nie zamiera nigdy, o 4 nad ranem naprawdę możesz tu utknąć w tłumie… Zabytków i instytucji kulturalnych również jest najwięcej w Polsce. Czy Kraków w czymkolwiek nie jest najlepszy w kraju!? Przekonaj się sam.

Katowice

Imprezowa stolica Śląska, to nieco inny klimat i inny temperament miejscowych. Na pewno próbowałeś kuchni śląskiej, ale czy znasz już smak nocnego życia na Śląsku? W Katowickim Spodku goszczą najlepsze imprezy sportowe i koncerty w kraju – z przyjemnością zawieziemy cię tam PartyBusem!

Tychy

Jedna z piwnych stolic Polski, lokalizacja trzech prastarych browarów i najlepsze piwne
bary. Masz ochotę na imprezę w stylu święta piwa? Odwiedź Tychy z PartyBusem!
Szczególnie dużą popularnością cieszą się imprezy firmowe w Tyskim Browarium, pod
którego progi zawiezie Cię nasz mobilny klub.

Białka Tatrzańska i Bukowina Tatrzańska

Białka Tatrzańska i Bukowina Tatrzańska  to przede wszystkim źródła termalne, w których bawić możesz się na świeżym powietrzu nawet zimą! Terma Bukovina to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce, tam nie tylko rozgrzejesz kości ale i zaszalejesz na wielkich zjeżdżalniach i innych wodnych atrakcjach. Bukowina i Białka to także wspaniała góralska kuchnia, która za sprawą pewnej blondynki z telewizji, przyciąga obecnie rzesze turystów. Byliśmy, spróbowaliśmy, polecamy!

Bukovina Partybus

Źródła termalne Bukovina

Zakopane

Zimowa stolica Polski to nie tylko folklor, ale i legendarne kluby (niekoniecznie w góralskim klimacie). Zakopane to idealna destynacja na całonocną górską eskapadę PartyBusem.

Inne lokalizacje

Gdziekolwiek zechcesz! Impreza w Poznaniu? Lans w Warszawie? Nie ma sprawy! Nie będzie to dla nas pierwszyzna! Mimo, że działamy głównie na terenie Małopolski i Śląska, to tak naprawdę nie znamy ograniczeń.

Dlaczego PartyBus?

Party Bus Wynajem na czas

Party Bus Wynajem na czas

 • Oryginalny PartyBus jest tylko jeden! Posiadamy już ośmioletnie doświadczenie (które gromadzimy z coraz większą prędkością) i zdaje się, że o mobilnym imprezowaniu wiemy
  już wszystko (a jeśli nie, to z pewnością dowiemy się). Firma powstała po to aby usprawniać i ułatwiać dobrą zabawę oraz organizować od podstaw najlepsze imprezy na świecie – ten cel przyświeca nam do dziś.
 • Zgromadziliśmy doświadczenia własne, znajomych oraz wszystkich naszych klientów, dzięki czemu imprezową mapę Krakowa znamy na pamięć. Nie polecamy niesprawdzonych miejsc, podejrzanych klubów czy lokalizacji o wątpliwej jakości. Nasza baza rekomendowanych destynacji to starannie wyselekcjonowane ekskluzywne lokale, w których sami chętnie imprezujemy. W PartyBusie nie kupujesz kota w worku.
 • Nasza oferta jest szeroka i elastyczna: od wieczorów kawalerskich i panieńskich, przez imprezy okolicznościowe po eventy firmowe. Proponujemy Wam sprawdzone scenariusze, które zadowoliły tysiące osób, ale tak naprawdę jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, niestandardowe rozwiązania czy szalone wyzwania. Rozwijamy się dzięki Wam, więc nie wahaj się podzielić z nami swoją imprezową fantazją – z pewnością zrobimy wszystko, żeby ją zrealizować. Każdy, oferowany przez nas, pakiet podlega najrozmaitszym modyfikacjom, możesz zestawiać atrakcje wedle własnego uznania, z naszej strony nie napotkasz przeszkód.
 • Nasze ceny są jednymi z najatrakcyjniejszych w branży i zawsze podlegają negocjacjom! Zostań naszym stałym klientem, a stworzymy dla Ciebie najdogodniejsze warunki cenowe. Zawsze traktujemy naszych klientów uczciwie, dlatego umożliwiliśmy Wam wnoszenie na pokład PartyBusa własnych trunków. Nie mamy zamiaru utrudniać Wam dobrej zabawy, ani wykorzystywać tego, że procenty rozluźniają portfel…
 • Wieloletnia działalność pozwoliła nam wypracować sobie szeroką sieć kontaktów, dzięki czemu oferujemy Wam uprzywilejowane warunki korzystania ze wszystkich lokali, które proponujemy. Z PartyBusem zawsze możesz liczyć na wejściówkę VIP, która zapewnia szereg przywilejów. Imprezowanie pod egidą naszej marki gwarantuje Ci najlepszą obsługę – nasi partnerzy doskonale znają standard, którego od nich wymagamy. Posiadamy rozległe kontakty w branży gastronomicznej i hotelarskiej, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc ci w wyborze odpowiednich miejsc, a nawet zatroszczyć się o specjalne rabaty.
 • Wyznajemy zasadę, że dobra zabawa należna jest i możliwa niezależnie od wieku. Dlatego stworzyliśmy pakiety dostosowane do kilku przedziałów wiekowych, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że w wieku 40 lat nie masz ochoty bawić się jak 18-latek (i odwrotnie). Choć jeśli jest inaczej, oczywiście nie mamy nic przeciwko i otrzymasz od nas serdeczne gratulacje! Organizujemy imprezy nawet dla najmłodszych, współpracujemy tylko z profesjonalnymi animatorami, przewodnikami i pilotami, dzięki czemu Wasze pociechy będą u nas bezpieczne.
 • Nareszcie słówko o naszej dumie i chlubie – imprezowym rumaku – PartyBusie! Ta ekskluzywna limuzyna XXL, zdolna pomieścić nawet 30 osób, wyposażona jest w dwa barki, parkiet, 3000-watowy sprzęt grający, zestaw karaoke, konsolę do gier, telewizor LCD, luksusowe skórzane kanapy i szereg imprezowych gadżetów, które odkryjesz samodzielnie… Z PartyBusa po prostu nie masz ochoty wychodzić! (A gdyby tak codziennie dojeżdżać PartyBusem do pracy lub na uczelnię…? Marzenie!).

Imprezy gwiazd w Partybusie

Na pokładzie PartyBusa gościli celebryci, sportowcy, muzycy i wiele gwiazd, które doceniły nasze
imprezowe kompetencje. Jednak PartyBus to nie tylko zabawa, lecz także wiele inicjatyw
kulturalnych, działalność charytatywna czy obsługa tras koncertowych. Oto selektywna lista
naszych zadowolonych klientów i imprez, które obsłużyliśmy:

 • Współpraca z Agencją Reklamową Beloud w organizacji imprezy charytatywnej Just Be Good! Celem imprezy była pomoc dzieciom z domu dziecka i ośrodków pomocy społecznej. W PartyBusie odbył się ekskluzywny before party, w którym uczestniczyły m.in. Ania Piszczałka i Ilona Felicjańska.
 • Impreza charytatywna z udziałem Michała Piróga po warsztatach tanecznych, organizowanych przez szkołę tańca Sempre, z której dochód przekazany został na rzecz fundacji Ilony Felicjanskiej Niezapominajka.
Michał Piróg charytatywna impreza fundacja Niezapominajka @ PartyBus

Michał Piróg charytatywna impreza fundacja Niezapominajka @ PartyBus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Specjalny VIP koncert, na pokładzie PartyBusa, Waldemara Kasty, DonGURALesko i Donatana w ramach cyklu RAPKON. Był to tym samym pierwszy w Polsce mobilny koncert hip-hopowy.
 • PartyBus był „gwiazdą” teledysku Waldemara Kasty – Król podziemia. (Nie wierzysz? Zobacz:

PartyBus zapewnił również Kaście transport w trasie koncertowej po województwie małopolskim oraz wsparcie logistyczne.

 • Uczestnictwo w organizacji 13 Konfrontacji Sztuk Walki w Katowicach.
 • Współpraca z Planetą FM w organizacji „Planetarnego weekendu klubowego”. Na antenie stacji wygrać można było zaproszenia na pokład PartyBusa, którym szczęśliwcy przemieszczali się pomiędzy klubami. W naszej limuzynie XXL miksowali wówczas DJ-e: Matt Winiarski i Żelazny.
 • Udział w kręceniu komedii Scarlans Pawła Bliskiego i Krzysztofa Gorzkiewicza. PartyBus „wystąpił” w wyborowym towarzystwie, obok Kasi Cichopek, zespołu Monopol, Michała Milowicza, Miśka Koterskiego, Krzysztofa Ibisza, Rafała Mroczka, Matyldy Damięckiej i wielu innych… Sami zobaczcie efekty: