Imprezy firmowe

Przewodnik Kraków – kilka słów o zwiedzaniu PartyBusem!

Przewodnik Kraków – kilka słów o zwiedzaniu PartyBusem!

Nasz PartyBus to nie tylko ekskluzywny mobilny klub z pełnym barkiem i rewelacyjnym wyposażeniem (ach to nagłośnienie!). Może pełnić również rolę luksusowego środka transportu podczas szalonej wycieczki po Krakowie z przewodnikiem. Czy można sobie wyobrazić bardziej zwariowaną i komfortową formę poznawania uroków miasta? Współpracujące z nami biuro przewodnickie Kraków Zwiedzanie ma jeszcze znacznie więcej do zaoferowania! Potrzebny Kraków Przewodnik? Zapoznajcie się z ich propozycjami!

przewodnik KrakówPrzewodnik Kraków – od Partybusa po tradycyjne wycieczki

Przyjechać do Krakowa tylko na imprezę i nie zobaczyć jego cudów? Jako miłośnicy zwiedzania, jesteśmy zdania, że każda okazja, aby odkrywać nowe fantastyczne miejsca o fascynującej historii powinna być wykorzystana! Oczywiście zwiedzać można na tysiąc sposobów. Przewodnicy z Kraków Zwiedzanie doskonale o tym wiedzą i dlatego przygotowali zarówno ofertę dla poszukiwaczy oryginalnych wrażeń, jak i miłośników tradycyjnych pieszych i autokarowych wypraw.

Zwiedzanie PartyBusem może być oczywiście urozmaicone o atrakcje dostępne na pokładzie (muzyka i odpowiednia dawka imprezowego klimatu!). Poza objazdem po centrum Krakowa naszą bus-limuzyną możecie się wybrać z przewodnikiem np. do Nowej Huty.

Wspaniałym uzupełnieniem nocnych szaleństw może być również wycieczka po Krakowie dorożką (coś dla romantyków), meleksem (coś dla wygodnickich lub skacowanych), ewentualnie segwayem (specjalnie dla wielbicieli futurystycznych rozwiązań). Przewodnicy z Kraków Zwiedzanie mogą Wam towarzyszyć niezależnie od wybranego środka transportu. Jeśli natomiast macie ochotę na większą dawkę aktywności ruchowej, ale niekoniecznie na spacer, zapraszamy na rowerowe zwiedzanie Krakowa i okolic z przewodnikiem! Jak widzicie, dobry przewodnik Kraków nie boi się wyzwań!

Oczywiście nasi przyjaciele przewodnicy uwielbiają również opowiadać o Krakowie podczas pieszych spacerów po Starym Mieście, Kazimierzu czy Nowej Hucie. Chętnie zrealizują z Wami każdą trasę. Zapraszają m. in. również na zwiedzanie Ojcowskiego Parku Narodowego, Kopalni Soli w Wieliczce, Tyńca czy krakowskich sanktuariów (to tylko kilka przykładów, proponowanych tras jest ponad 20!). Nie boją się szaleństwa, ale nie unikają również poważnych tematów. Mają zresztą znakomite kwalifikacje, żeby je realizować!

Zwiedzanie Krakowa imprezowe

Przewodnicy z Kraków Zwiedzanie – kompetentni pasjonaci

Świetna znajomość języków obcych, licencja uzyskana po zdaniu trudnego egzaminu, wiele ukończonych dodatkowych kursów, doświadczenie – przewodnicy, z którymi współpracujemy mogą się tym wszystkim pochwalić, ale my szczególnie cenimy ich pasję i dar dzielenia się z ludźmi wiedzą w taki sposób, że o nudzie nie ma mowy (poczucie humoru też odgrywa tu istotną rolę)! Przewodnicy z Kraków Zwiedzanie są młodzi i kontaktowi. Kochają historię, historię sztuki, a przede wszystkim kochają ludzi. Co więcej, korzystając z ich usług, zyskujecie bezpłatną pomoc w takich sprawach jak rezerwacja noclegu czy pysznego obiadu w cenie dostosowanej do Waszego wysokości Waszego wyjazdowego budżetu. Warto wiedzieć, że Kraków to prawdziwa turystyczna dżungla i rady osób, które potrafią się w niej poruszać mogą okazać się bezcenne.

Jeśli chcecie przy okazji pobytu w Grodzie Kraka, poznać historię i zabytki miasta, nie wpisujcie nerwowo w wyszukiwarkę hasła „przewodnik Kraków”, zajrzyjcie po prostu na: http://krakowzwiedzanie.pl/.

Grzegorz Floryański

czerwiec 8th, 2016

Brak komentarzy

Komentarze wyłączone.