Pomysł na wieczór panieński

Poniżej znajdziesz nasze propozycje na spędzenie wymarzonego wieczoru panieńskiego. Każdy pomysł na wieczór panieński musicie koniecznie wypróbować!

 Tour de Clubs

W ostatni wieczór Twojej wolności stań się prawdziwą królową nocy wybierając pakiet wieczór panieński Królowe Nocy i podbij krakowskie parkiety! Zamów PartyBusa pod wskazany adres: rozłożymy przed Tobą czerwony dywan i otworzymy butelkę bąbelków. Na pokładzie naszego mobilnego klubu wprawimy Cię w dobry nastrój przy dźwiękach największych hitów i w towarzystwie najlepszych drinków. Jeśli będziesz miała ochotę, nasz rozrywkowy pilot (który będzie dbał o przebieg imprezy) odpali zestaw karaoke! Dzięki temu before party w świetnym nastroju wejdziesz do ekskluzywnego klubu tanecznego (który będzie pierwszym przystankiem PartyBusa).Jak prawdziwa królowa nocy przez całą noc cieszyć się będziesz przywilejami VIPa. Kiedy stwierdzisz, że podbiłaś już ten klub – będziemy kontynuować imprezową ekspansję na nieznanych lądach! Do kolejnego miejsca dojedziesz oczywiście naszą limuzyną XXL, ani na chwilę nie przerywając zabawy. Wszystko powtórzymy jeszcze raz i upewnisz Kraków, że jesteś królową imprezowych podbojów!

Wypad w góry

Być może w ten wyjątkowy wieczór warto pooddychać innym powietrzem? Spraw by Twój wieczór panieński był naprawdę wyjątkowy i odbył się w unikatowej atmosferze polskich gór. Wynajmij PartyBusa, na którego ekskluzywnym i niezwykle komfortowym pokładzie, dotrzesz do Bukowiny Tatrzańskiej. Pierwszym punktem programu może być wizyta w Termach Bukovina – najnowocześniejszym tego typu obiekcie w Polsce. Drink w ekskluzywnym jacuzzi, szaleństwo na olbrzymich zjeżdżalniach, wizyta w saunie albo luksusowym SPA – na miejscu będzie wszystko. Po wszystkim PartyBus zabrać może was do jednej ze słynnych restauracji regionalnych w Bukowinie, rekomendowanych przez samą Magdę Gessler. Kiedy odnowicie siły wyruszymy w szalony clubbing do legendarnych zakopiańskich klubów! I wcale nie mamy na myśli „Pod Morskim Okiem” czy innej ludowizny… W Zakopanem jest szereg nowoczesnych lokali z najlepszą muzyką, np. Dworzec Tatrzański o niesamowitych wnętrzach, Ampstrong czy Va Va Voom. Dzięki góralskiemu temperamentowi miejscowych, imprezy w Zakopanem zyskują zupełnie inny koloryt i nowe odcienie szaleństwa! To wspaniały pomysł na wieczór panieński.

Ekskluzywna noc

Spędź swój wieczór panieński w oparach luksusu i blichtru! Wybierz szereg wyrafinowanych atrakcji, poruszaj się po mieście ekskluzywną limuzyną XXL z własnym szoferem, pilotem i załogą – świętuj ostatnią noc wolności w klimacie high life! Na początek powitamy Cię godnie na pokładzie PartyBusa: szampanem i czerwonym dywanem, imprezę zainicjujemy już w naszym mobilnym klubie: spokojnie i z klasą! Pierwszym przystankiem będzie luksusowy sushi bar, gdzie Ty i Twoje koleżanki weźmiecie udział w kursie przygotowywania tego japońskiego specjału! Mistrzowie fachu
zaprezentują wam swój pokaz, opowiedzą o historii, tajnikach, a nawet o japońskich kobietach. Następnie nauczą was przygotowania sushi od podstaw, a na koniec weźmiecie udział w wytwornym poczęstunku w formie szwedzkiego stołu! Aby nie rzucać was na głęboką wodę imprezowania z pełnym brzuchem, damy sobie czas na pseudo-siestę i zabierzemy was PartyBusem do luksusowego kasyna, gdzie poczujecie się jak bohaterki filmów z Jamesem Bondem. (Nie będzie w tym hazardu – otrzymacie zabawowe żetony, więc nie ma potrzeby zostawiać kart kredytowych w domu). Profesjonalny krupier nauczy was zasad najpopularniejszych gier (m.in. blackjack czy ruletka), a może nawet wyjawi parę zawodowych tajników? Po tej nutce adrenaliny zaprosimy was ponownie na pokład PartyBusa, gdzie rozpoczniemy właściwie imprezowanie szalonym before party abyście w odpowiednim nastroju weszły do niesamowicie ekskluzywnego klubu muzycznego. Tam, w prywatnej loży i w uprzywilejowanej VIPowskiej pozycji, szaleć będziecie mogły do samego rana. Wyrafinowane wnętrza, luksusowe drinki i panowie z klasą – nieprzyzwoicie umilą wam wieczór panieński!

Jesteś zainteresowany wieczorem panieńskim w PartyBus? Wyślij zapytanie

Imię i nazwisko:* 
Adres email:* 
Telefon:* 
Jestem zainteresowany:* 
Treść wiadomości:* 
Pola oznaczone * są wymagane