Wieczór panieński w Katowicach

Wieczór panieński w Katowicach

wieczór panieński w KatowicachWieczór panieński w Katowicach to niebanalny pomysł i gwarancja dobrej zabawy! Katowice kojarzą Ci się ze śląskim jedzeniem, kopalniami węgla i… właściwie niczym więcej? Błąd! Odkąd w Katowicach wylądował spodek z imprezowej planety, miasto stało się centrum życia nocnego Śląska! Dzięki niemu w Katowicach odbywają się najlepsze koncerty w Polsce, największe imprezy sportowe i taneczne. Ponieważ w stolicy Śląska pogoda często nie dopisuje, atmosfera bywa szara i przygnębiająca – nie było wyjścia – należało stworzyć nieziemską bazę imprezową, za pomocą której można przenieść się do innego świata. Niezliczona ilość świetnych klubów, połączona z bezkompromisowym śląskim temperamentem miejscowych, czynią Katowice rewelacyjną lokalizacją szalonych wieczorów panieńskich.

wieczór panieński w KatowicachSpróbuj zabawy na nieodkrytym lądzie! Poznaj życie nocne Katowic, a wrócisz tam wielokrotnie. Pamiętaj, że to co dzieje się w Katowicach, zostaje w Katowicach… zatem zasmakuj wolności na Śląsku! Przecież wieczór panieński musi być huczny i niezapomniany, a prężnie rozwijające się Katowice oferują mnóstwo atrakcji, które pomogą Ci spełnić ten cel. Katowice to również miasto o ciekawej historii! To tutaj powstał pierwszy w Polsce wieżowiec, największy polski pomnik – Powstańców Śląskich, jedyna w Polsce wieża spadochronowa, no i Spodek!

 

Jeśli nie masz pomysłu jak zorganizować taką imprezę, sprawdź 

Poradnik Wieczory Panieńskie

Znajdziesz tam mnóstwo inspirujących propozycji na wieczór panieński w Katowicach

 

Oczywiście najbardziej sprawdzonym i oryginalnym pomysłem na wieczór panieński w Katowicach jest impreza na pokładzie PartyBusa! Nasz PartyBus łączy prestiż podróżowania limuzyną z możliwością niepowtarzalnej zabawy. Będąc na pokładzie Partybusa, można poczuć się jak na ekskluzywnym, mobilnym parkiecie! Partybus to przenośne centrum rozrywki, które odbierze nas z umówionego miejsca i dowiezie wszędzie tam, gdzie nasza grzeszna dusza zapragnie! PartyBus sprawi, że Twój wieczór panieński w Krakowie odbędzie się w ekskluzywnym klimacie, zagwarantujemy Ci wejściówki VIP do wszystkich, zaproponowanych przez nas, lokali. Zapewnimy wszystko, czego potrzeba, aby poczuć się najważniejszą osobą na świecie: czerwony dywan, szampan, muskularnych tancerzy i luksusowe wnętrza.

Możesz też sprawdzić nasze scenariusze a wieczór panieński na pokładzie PartyBus:


wieczór panieński w KatowicachA może wybierzesz opcję Wieczór Panieński – wynajem na czas?
W PartyBusie a naszą luksusową limuzyną XXL zawieziemy Cię do Katowic w rytmie najgorętszych hitów. Na pokładzie PartyBusa, do którego wejdziesz po czerwonym dywanie z szampanem w ręku, odbędzie się dziki before party (możesz zarezerwować występ seksownego tancerza specjalnie dla Was). Imprezę kontynuować będziecie w jednym z najlepszych katowickich klubów, w którym zagwarantujemy Wam przywileje VIPa. Przekonaj się, że „Ślązaki to fajne chłopaki”  jak głosi przysłowie i zorganizuj swój wieczór panieński w Katowicach!

Jeśli masz własne pomysły, ale napotykasz problemy logistyczne – sięgnij po pomoc specjalistów w tej dziedzinie! Dowieziemy cię, gdzie tylko zechcesz i udowodnimy, że wieczór panieński w Katowicach to świetny wybór!

 

Jesteś zainteresowana wieczorem panieńskim w PartyBus? Wyślij zapytanie

Imię i nazwisko:* 
Adres email:* 
Telefon:* 
Jestem zainteresowany:* 
Treść wiadomości:* 
Pola oznaczone * są wymagane