Urodziny i imieniny Kraków

Impreza urodzinowa/imieninowa z PartyBus

Zbliżają się kolejne urodziny , a Ty dalej nie masz pomysłu jak je spędzić? Jeśli lubisz niebanalne rozwiązania, chcesz zaskoczyć swoich znajomych – z pewnością docenisz możliwości jakie daje Partybus. Impreza na pokładzie Partybusa to nowatorski pomysł na organizację niezapomnianych urodzin lub imienin.
Sprawimy, że w tym szczególnym dniu jakim są urodziny będziesz czuć się wyjątkowo. Przywitamy Cię wraz z Twoimi gośćmi na czerwonym dywanie, wręczając lampkę szampana. Następnie przenosimy się w świat partybusowej imprezy, odwiedzając wybrane przez solenizanta lokale i atrakcje. Partybus gwarantuje całonocną, niezapomnianą imprezę! Kasyno? Najlepsze kluby?  Przywilej VIP? Z nami to wszystko jest możliwe! Jeśli lubimy niebanalne rozwiązania i zabawę w najlepszej oprawie – z pewnością docenimy możliwości, jakie daje PARTYBUS. Nowatorski pomysł na organizację wyjątkowych urodzin lub imienin. Atrakcyjna cena pakietu, prestiżowy charakter imprezy i duża ilosc zapewnionych atrakcji.

Wybierz pakiet na imprezę urodzinową/imieninową

Urodziny-imieniny z PartyBus

Urodziny-imieniny z PartyBus

Szałowe urodziny

Nasz „Szałowy” pakiet to podstawa udanej imprezy, nawet dla wymagającego nastolatka. W ramach pakietu proponujemy mobilną imprezę z przejazdem po wybranej okolicy. Goście będą bawić się na pokładzie niepowtarzalnego, jedynego w Polsce mobilnego klubu. Ekskluzywne wnętrza, niepowtarzalna zabawa i dekoracje dedykowane jubilatowi – czego chcieć więcej?

Impreza urodzinowa Królowie nocy

Impreza urodzinowa Królowie nocy

Urodziny imieniny pt „Królowie nocy”

Prawdziwi Królowie Nocy z pewnościa docenią możliwość skorzystania z VIP-owskich wejsciówek do najlepszego miejsc w Krakowie. Kasyna, najmodniejsze kluby czy najlepsze parki rozrywki, oferujące kręgle i bilard – czy trzeba kogoś szczególnie namawiać? Te urodziny zapamietasz do końca swojego życia!

Party Bus Wynajem na czas

Party Bus Wynajem na czas

Urodziny/imieniny pt „Wynajem PartyBusa na czas”

Oprócz powyższych scenariuszy, organizujemy również spersonalizowane, „szyte na miarę” trasy imprezowe. Wyjazd do Katowic, Wrocławia lub Zakopanego? Dlaczego nie! Jesteśmy otwarci na wasze propozycje!