Wieczór panieński Kraków Katowice

Wieczór panieński to przyjęcie urządzane dla panny lub przez nią samą przed ceremonią ślubu. Spędzany jest w wyłącznie w towarzystwie osób płci żeńskiej i w założeniu ma być ostatnią okazją do zażycia przyjemności niedostępnych po ślubie. Dlatego należy zadbać, aby ta noc była wyjątkowa i na pozostała na długo w pamięci jej uczestników. Z PartyBusem możecie być tego pewni

Wieczór panieński a kawalerski

Myślisz, że wieczór panieński to damska kalka wieczoru kawalerskiego? Nic podobnego! To staropolski „wieczór dziewiczy” jest znacznie bardziej zakorzeniony w polskiej tradycji. Towarzyszył mu szereg obrzędów, związanych z opuszczeniem rodzinnego domu i pożegnaniem niezamężnych rówieśnic (z którymi przyszła małżonka utraci kontakt), a zatem miał charakter poważny i rzewny. Na szczęście dziś nie ma powodu opłakiwać utraconych przyjaciółek czy opuszczonych rodziców, dlatego wieczór panieński nabrał radosnego i rozrywkowego charakteru. Zastanów się i wybierz swój wymarzone pomysł na wieczór panieński. Przyszła panna młoda wraz z koleżankami hucznie celebruje wejście w nowy rozdział życia – warto więc zadbać o niezapomniane wrażenia z ostatniej imprezy stanu wolnego!

Wybierz pakiet na wieczór panieński

Wieczór panieński Kraków Królowe Nocy

Wieczór panieński Królowe Nocy

Wieczór panieński Kraków „Królowe Nocy”

Prawdziwe Królowe Nocy z pewnością docenią możliwość zdobycia VIP-owskich wejściówek do najlepszych lokali w Krakowie! Same zdecydujecie czy Wasza impreza będzie swoistym „Tour de Clubs”, czy może macie w sobie nutkę gracza i skusicie się na wizytę w najlepszym krakowskim kasynie

Wieczór panieński Kraków Strip partybus

Wieczór panieński Strip partybus

Wieczór panieński „Strip PartyBus”

W końcu dziewczyny mogą porządnie poszaleć na wieczorze panieńskim! Do Waszej dyspozycji jest ekskluzywna limuzyna w rozmiarze XXL, a w środku apetyczny „ciasteczkowy potwór”, który rozgrzeje atmosferę do czerwoności! Wasi faceci padną z zazdrości, a Wy latami będziecie wspominać ten wieczór!

Party Bus Wynajem na czas

Party Bus Wynajem na czas

Wieczór panieński „Wynajem PartyBus na czas”

Oprócz powyższych scenariuszy, organizujemy również spersonalizowane, „szyte na miarę” trasy imprezowe. Wyjazd do Katowic, Wrocławia lub Zakopanego? Dlaczego nie! Jesteśmy otwarci na wasze propozycje!

Wieczór panieński w Krakowie

Wieczór panieński w KrakowieKraków – stolica młodopolskiej bohemy, synonim spleenu, ojczyzna legendarnych polskich knajp (Klub Pod Jaszczurami, Singer, Alchemia, Harris Piano Jazz, Hard Rock Cafe,Pauza, Prozak) – czy istnieje bardziej odpowiednie miejsce na huczne świętowanie ostatnich dni wolności? Wieczór panieński w Krakowie to miks dobrego stylu, szalonej zabawy i unikatowej atmosfery krakowskich knajp. W Krakowie zorganizujesz wieczór panieński o jakim tylko marzysz: szalony clubbing po najlepszych parkietach, pikantna impreza w klubie go-go w towarzystwie gorących przystojniaków, nutka adrenaliny podczas zabawy w luksusowym kasynie, a może zwiedzanie w lekkiej formie połączone z rozrywką? Cokolwiek wybierzesz, PartyBus będzie Twoją ekskluzywną limuzyną, która zawiezie Cię pod próg kolejnych miejsc oraz mobilnym klubem w jednym! Jeśli wieczór panieński w Krakowie, to tylko z PartyBusem! Po co tracić cenny czas tego wyjątkowego wieczoru na transport, czy żmudne poszukiwanie odpowiedniego klubu?

W PartyBusie imprezujesz już w podróży, potem otrzymujesz wejściówki VIP do starannie wybranego klubu, a każda zmiana lokalizacji to kolejne akty imprezy na pokładzie busa! Jeśli planujesz zorganizować wieczór panieński w Krakowie, sprawdź propozycje PartyBusa.

Jeśli masz własny pomysł na wieczór panieński, ale napotykasz problemy logistyczne – sięgnij po pomoc specjalistów w tej dziedzinie! PartyBusa możesz wynająć na czas, potraktuj go jako taksówkę w rozmiarze XXL i prywatne centrum imprezowania. Dowieziemy cię, gdzie tylko zechcesz i udowodnimy, że wieczór panieński w Krakowie to najlepszy wybór!