Wieczór kawalerski Kraków Katowice

Wieczór kawalerski to zwyczajowe przyjęcie urządzane przed ślubem na cześć kawalera (czasem przez niego samego). W założeniu powinien być spędzany w towarzystwie wyłącznie osób płci męskiej oraz być ostatnią okazją do zażycia przyjemności zabronionych po ślubie.

Wybierz pakiet na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski-królowie nocy

Wieczór kawalerski-Królowie nocy

Wieczór kawalerski pt „Królowie Nocy”

Prawdziwi Królowie Nocy wiedzą, że jak szaleć to tylko po vipowsku! Proponowany pakiet daje Wam możliwość wykorzystania niepowtarzalnych karnetów VIP-owskich. Dzięki nim, najlepsze lokale będą stały przed wami otworem. Najlepsze kluby, kasyna czy też kluby gogo – niecierpliwie czekają na Wasze przybycie!

Wieczór kawalerski Strip Partybus

Wieczór kawalerski Strip Partybus

Wieczór kawalerski pt „Strip PartyBus”

Pakiet dla każdego prawdziwego mężczyzny! Stworzony ku radości kawalera i kolegów, ale i ku zgryzocie i zazdrości ich niewiast. W ten szczególny, kawalerski, wieczór partnerki nie będą miały wstępu na pokład Partybusa!

Party Bus Wynajem na czas

Party Bus Wynajem na czas

Wieczór kawalerski pt „Wynajem PartyBus na czas”

Pakiet dla każdego prawdziwego mężczyzny! Stworzony ku radości kawalera i kolegów, ale i ku zgryzocie i zazdrości ich niewiast. W ten szczególny, kawalerski, wieczór partnerki nie będą miały wstępu na pokład Partybusa!

Wieczór kawalerski Kraków

Wieczór kawalerski KrakówWieczór kawalerski w Krakowie? Tylko z PartyBusem, który wie wszystko o imprezowaniu w grodzie Kraka! Pikantna zabawa w klubie go-go, szaleństwo na krakowskich parkietach, piękne Słowianki w akcji na pokładzie PartyBusa – to ledwie wycinek naszych propozycji.

Jeśli nie znalazłeś tego, co Cię interesuje w naszej ofercie, skontaktuj się z nami, z pewnością znajdziemy rozwiązania specjalnie dla Ciebie. Kraków-stolica wieczorów kawalerskich i imprez sportowych jest trzecim najczęściej wybieranym przez Brytyjczyków miastem w Europie na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego.  Kilkaset klubów o najróżniejszym profilu, balowanie do białego rana, kasyno, parki rozrywki, no i PartyBus na miejscu – to wszystko czyni go prawdziwą ojczyzną wieczorów kawalerskich! Tu dosłownie zapomnisz się w zabawie, tylko uporczywy Hejnał przypominał będzie o upływającym czasie… Ale i na to mamy receptę – 3000-watowy system nagłośnienia na pokładzie PartyBusa zagłuszy nawet najgorliwszego hejnalistę!

PartyBus sprawi, że Twój wieczór kawalerski w Krakowie odbędzie się w ekskluzywnym klimacie, zagwarantujemy Ci wejściówki VIP do wszystkich, zaproponowanych przez nas, lokali. Zapewnimy wszystko, czego potrzeba, aby poczuć się najważniejszą osobą na świecie: czerwony dywan, szampan, piękne dziewczyny i luksusowe wnętrza. Wieczór kawalerski z PartyBusem wyciśnie z Krakowa wszystko, co najlepsze!