Partybus

Kraków stolicą wieczorów kawalerskich i imprez sportowych

Kraków stolicą wieczorów kawalerskich i imprez sportowych

Kraków to trzecia najpopularniejsza w Europie lokalizacja wieczorów kawalerskich Brytyjczyków. Gród Kraka jest też na najlepszej drodze aby stać się Europejską Stolicą Sportu 2015, dzięki coraz większej aktywności na polu organizacji międzynarodowych imprez sportowych i powstaniu najnowocześniejszych obiektów w kraju.

Kraków – 3 najpopularniejsze miejsce wieczorów kawalerskich w Europie

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego Kraków do prawdziwa stolica stag party w Polsce oraz najpopularniejsze (po Pradze i Amsterdamie) miejsce wieczorów kawalerskich w Europie? Doceń stolicę Małopolski tak, jak robią to goście za granicy – przekonaj się na własnej skórze jaki jest krakowski standard imprezowania. Kraków wyspecjalizował się w organizacji szalonych imprez, które dostarczają niezapomnianych wyrażeń i doświadczeń.

Wieczory kawalerskie i panieński z Partybus

Party Bus Wynajem na czas

Party Bus Wynajem na czas

PartyBus proponuje kilka najpopularniejszych scenariuszy na spędzenie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego takich jak: tournee po najbardziej ekskluzywnych w mieście klubach, impreza z wizytą w luksusowym kasynie, czy wieczór dostarczający nieco pikantniejszych wrażeń, spędzony w towarzystwie pięknych tancerek (lub tancerzy), połączony z wizytą w dekadenckim klubie go-go. Jeśli masz własne oryginalne pomysły na tę wyjątkową noc, nie wahaj się skontaktować z PartyBusem, który pomoże Ci zorganizować dokładnie taką imprezę, jaką sobie wymarzysz. PartyBus to przede wszystkim imprezowa firma transportowa, do Twojej dyspozycji oddaje jedyny w Polsce mobilny klub. Do jego wnętrza zaprosić możesz nawet 30 znajomych, a w środku czekać na was będą prawdziwy parkiet, potężny system nagłośnienia, 2 barki, dużo wygodnego miejsca na luksusowych skórzanych kanapach oraz szereg innych gadżetów, niezbędnych do imprezowania. PartyBus to ekskluzywna taksówka w rozmiarze XXL, która nie pozwoli Ci tracić czasu w podróży do klubu, między klubami, do domu. Z PartyBusem każdą minutę tego wyjątkowego wieczoru spędzisz na świetnej zabawie.PartyBus to najlepszy wybór jeśli chodzi o organizację wieczoru panieńskiego! Zrób
oszałamiające wrażenie na swoich koleżankach, gdy przywitasz je z szampanem na czerwonym dywanie, prowadzącym do najbardziej luksusowej limuzyny w Krakowie!

Striptiz na wieczór kawalerski

Na Twoje życzenie w PartyBusie zabawiać może was profesjonalny tancerz, a kolejne punkty wieczoru wybierzesz sama spośród naszej ekskluzywnej oferty sprawdzonych miejsc. Jedno jest pewne – koniec z niezdarnym przemieszczaniem się między klubami w swoich najlepszych szpilkach i sukience, która nie sprzyja pieszym wycieczkom! Luksusowa limuzyna dowiezie Cię wszędzie, gdzie zechcesz w najbardziej komfortowych warunkach, jak prawdziwą królową nocy.

Partybus na imprezę firmową lub urodziny

Impreza firmowa krakow KatowicePartyBus to nie tylko wieczory kawalerskie i panieńskie, nie zapominaj, że to przede wszystkim najbardziej luksusowa firma transportowa w Krakowie. To wspaniały środek transportu dla grupy Twoich znajomych, kiedy wybieracie się na mecz, czy inne wydarzenie sportowe. Firma ma doświadczenie w obsłudze logistycznej gali KSW w Katowicach, dlatego sportowy klimat nie jest jej obcy. Kraków, jako organizator międzynarodowych imprez sportowych, dostarczy Ci wielu okazji aby skorzystać z PartyBusa. Całkiem niedawno odbyła się tu 29 Konfrontacja Sztuk Walki, a kibice z całego świata do dziś pamiętają Kraków, który gościł ich w trakcie niezapomnianych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Już w ten weekend stolica Małopolski przywitała najlepsze tenisistki świata: Marię Szarapovą, Agnieszkę i Ulę Radwańską, Swietłanę Kuzniecovą, Anastazję Pawluczenkową, które stoczą bój w pojedynku Rosja – Polska w Pucharze Federacji. Już w kwietniu nasze miasto będzie Mistrzostw Świata w Hokeju, najlepsze drużyny dywizji IA zmierzą się w jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowym w kraju: Kraków Arenie. W 2016 zaś, Polskie serca znów zadrżą, oglądając w akcji naszych brązowych medalistów Mistrzostw Świata, podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, których gospodarzem będzie Kraków! Dzięki budowie nowoczesnych obiektów i doskonałej organizacji ogromnych imprez masowych Kraków doceniony został na arenie międzynarodowej i toczy bój i tytuł Europejskiej Stolicy Sportu, ramię w ramię z Turynem! Nie mamy wątpliwości, że nasze miasto wygra i z tym ekskluzywnym odznaczeniem na piersi już dziś zapraszamy was do Grodu Kraka aby przeżywać niezapomniane sportowe emocje!

Wieczór kawalerski, panieński, mecz ulubionych drużyn, gala sportów walki, emocjonujący pojedynek na korcie, szalona impreza w najlepszych klubach – to wszystko czeka na Ciebie stolicy Małopolski! Gwarantujemy krakowską jakość rozrywki, pomoc w organizacji imprez i komfortową bazę noclegową, podczas gdy Ty kibicować będziesz ulubionym sportowcom.

admin

luty 16th, 2015

Brak komentarzy

Komentarze wyłączone.