Wieczór panieński

Zabawy na wieczór panieński- zaszalej w Krakowie

Zabawy na wieczór panieński- zaszalej w Krakowie

Wieczór Panieński powinien pozostać na długo w pamięci przyszłej Panny Młodej, dlatego warto, aby organizatorka takiego wieczoru przygotowała na tę specjalną okazję zabawy, które mają na celu rozbawić zaproszone na Wieczór Panieński  Panie i Panny oraz „przetestować” przyszłą Młodą. Poniżej przedstawiamy opisy kilkunastu zabaw i gier. Zabawy na wieczór panieński mogą być rozmaite – wszystko zależy od Waszej wyobraźni!

 

Zrób zdjęcia z 10 przystojniakami na Facebooka

Jeśli nie boisz się wyzwań, możesz wybrać się na miasto z przyjaciółkami w poszukiwaniu największych przystojniaków! Zrób listę najlepszych klubów w swoim mieście i z każdego wyszukaj największe ciacho, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie. Taki pomysł na wieczór panieński, z pewnością przypadną do gustu wszystkim Twoim przyjaciółkom. Możesz ogłosić też konkurs na najlepsze zdjęcie wieczoru – ilość polubień na Twoim profilu wyłoni zwycięzce 🙂 Szansę na wygraną zwiększą się, jeżeli każda z Was przygotuje dla siebie odpowiednią stylizację i strój na panieński.

Zdobądź 50 numerów telefonu na koszulce

Zabawa dla najodważniejszych – wybierając się na imprezę załóż na siebie zwykły biały t-shirt lub top z napisem Bride, starając się zebrać 50 podpisów przypadkowych facetów na mieście. Pod koszulkę możesz założyć swoją kreację, którą odsłonisz po otrzymaniu ostatniego numeru. Będzie to świetna pamiątka z tego wyjątkowego wieczoru, która zapewni Wam wspaniałe wspomnienia na całe życie 🙂

Gra dla Panny Młodej na mieście

Zorganizuj swojej przyjaciółce ciekawą grę, która polegać będzie na rozłożeniu różnych zadań w różne miejsca w

zadania dla panny młodej

zadania dla panny młodej
Źródło: pash.hl.pl

mieście. Na przykład przy każdym pomniku zostawcie karteczkę z danym zadaniem, jeśli zadanie zostanie wykonane, przyszła Panna Młoda otrzyma wskazówkę do kolejnej misji. Kiedy wykona wszystkie zadania podajcie jej adres do jednego z klubów, gdzie czekać na nią będzie chippendale lub inna miła niespodzianka – może w postaci zabawnych upominków? 😉

Konkurs męskiej urody

Jeśli wybierasz się z przyjaciółkami na miasto lub do klubu, zorganizuj konkurs urody, w którym oceniać będziecie najprzystojniejszych facetów na imprezie. Kiedy ustalicie już, który z nich zebrał największą ilość punktów zaproście go na drinka 🙂

Wróżka

Wróżka

Wróżka prawdę Ci powie…

Przełomowe wydarzenia w życiu to dobry czas, aby skorzystać z magii. Razem z dziewczynami na wieczorze panieńskim zorganizujcie wyjście do wróżki. Jeżeli nigdy wcześniej tego nie robiłyście, właśnie teraz nadarza się wyśmienita okazja. Wizytę możecie potraktować z przymrużeniem oka, ale pamiętajcie, że w każdej przepowiedni tkwi ziarno prawdy.

20 podpisów od 20 nieznajomych

Takie zabawy na wieczór panieński niejedna z nas robiła bez takiej okazji :).Jeżeli idziecie na szaloną imprezę do klubu, przygotuj dla przyszłej Panny Młodej wyjątkowy prezent – koszulkę z wesołą grafiką, która posłuży do wypełnienia panieńskiego zadania. Niech Panna Młoda zbierze 20 podpisów od chłopaków, których spotkacie na imprezie.

Klub ze striptizem

Wieczór panieński w Krakowie

Seksowny tancerz

Striptiz jest nie tylko dla facetów! Namów swoje przyjaciółki na wypad do klubu z męskim striptizem, lub wynajmij chippendalesa do swojego mieszkania. Każda z Was będzie się świetnie bawić, kiedy przystojniak zacznie przed Wami gorący taniec 😉

Pocałuj kogoś…

Jeśli decydujesz się na wyjście na miasto z przyjaciółkami, namów przyszłą Pannę Młodą do pocałowania kogoś starego (np. szatniarz w clubie), kogoś nowego (np. uczący się barman), kogoś pożyczonego (np. chłopak koleżanki) i kogoś niebieskiego (np. policjant 🙂 ). Samo poszukiwanie takich osób zagwarantuje Wam dobrą zabawę, a pocałunek uwieczniony zdjęciem to świetna pamiątka, która przywoła wspomnienia po latach.

Backstreet Boys

Kiedy będziecie na mieście postaraj poszukać się ze swoimi przyjaciółkami męskie ekwiwalenty chłopaków ze słynnego boysbandu : Nick, B-Rock, Howie, AJ, Kev. Namów każdego z nich do zdjęcia oraz postawienia Wam drinka 🙂 Wyzwanie dla świadkowej: Namów swoją świadkową, aby zaczepiła nieznajomego chłopaka i rozmawiała z nim jak najdłużej, tak jakby byli dobrymi znajomymi od lat. Możecie mierzyć jej czas i ustalić konkretne progi (np. 10 minut – drink, 20 minut – słodki upominek, 30 minut – taniec stripteasera ).

Zadanie dla przyszłej Panny Młodej

Jeśli Twoja przyjaciółka nie boi się wyzwań namów ją, aby jak największej ilości osób wmówiła, że kiedyś była lesbijką, dopóki jej narzeczony jej nie nawrócił 🙂 Zadanie dostarczy jej adrenaliny, a Wam sporo zabawy i wspomnień!

Przedmioty do zebrania

Stwórzcie z przyjaciółkami listę przedmiotów, które będziecie zbierać podczas wieczoru panieńskiego (np. koszulka obcego mężczyzny, zabawne okulary, kapelusz). Pod koniec imprezy podsumowujcie swoje zdobycze. Ta, która zbierze największą ilość przedmiotów otrzyma drinka, a wszystkie dziewczyny, które brały udział w zabawie słodkie upominki w postaci wesołych lizaków 🙂

Alternatywne imiona

Postaw na Waszą kreatywność! Wymyślcie ze swoimi przyjaciółkami alter ego każdej z Was. Używajcie go przez cały wieczór. Rozmawiając z nowo poznaną osobą trzymaj się wymyślonego scenariusza i postaraj się przekonać ją, że prowadzisz szalone życie. Ustalcie zasady gry (np. która z Was się pomyli i przedstawi się właściwym imieniem stawia następną kolejkę 🙂 )

Celebrytka

Joanna Krupa

A może będziesz udawać Dżoanę?
Źródło: zeberka.pl

Udawaj sławną celebrytkę lub gwiazdę filmową. Postaraj się zdobyć dzięki temu jak największą ilość numerów telefonu. Wmawiając to nieznanym facetom namów ich, aby postawili Ci drinka. Dla jeszcze większej zabawy rób sobie zdjęcia z obcymi mężczyznami i rozdawaj im autografy – będzie to wspaniałą pamiątka!

Piękny Roman

Za każdym razem gdy poznasz nowego faceta nazywaj go uparcie „Roman”. Kiedy będzie się wykłócał, że jego imię brzmi inaczej, rób głupią minę i odpowiadaj „No co Ty Roman… Nie wygłupiaj się” lub proś go o dowód osobisty, aby udowodnił swoje prawdziwe imię 🙂

Stuart Warren

luty 20th, 2015

Brak komentarzy

Komentarze wyłączone.