Pomysł na 18 urodziny

18-ste Urodziny w Parku rozrywki

Czy wiesz, że pod Krakowem całkiem niedawno otwarto największy park rozrywki w Polsce? Już niebawem uruchomione zostaną olbrzymie rollercoastery, a Polska nareszcie zaistnieje na lunaparkowej mapie Europy! ENERGYLANDIA w Zatorze pod Krakowem to znakomity pomysł na organizację osiemnastych urodzin. Aby nie kłopotać bliskich trudami dojazdu, wynajmij PartyBusa, który pomieści 30 Twoich znajomych i komfortowych warunkach dowiezie na miejsce. W czasie podróży nie będziecie się nudzić – nasz pilot lub hostessa zorganizują dla was szereg rozrywek. Do dyspozycji są: zestaw karaoke, potężny system nagłośnienia i play listy pełne najlepszych hitów, parkiet do tańca, dwa barki (które zostawmy sobie na później), telewizor LCD i konsola do gier! A zatem do Energylandii dotrzecie w atmosferze dobrej zabawy. Gdy już wyszalejecie się w lunaparku, podjedzie po was nasza limuzyna XXL, gdzie rozkręcimy porządną imprezę! Nasz mobilny klub to ekskluzywna zabawa, której pozazdroszczą wam wszyscy rówieśnicy! Wszystko powyższe atrakcje w ramach pakietu Królowie Nocy !

18-ste Urodziny w Aquaparku

A może wolisz nieco mokrzejszą zabawę? Wszystko odbędzie się na tych samych warunkach, z tą różnicą, że PartyBus zawiezie Cię np. do zakopiańskiego Aqua Parku, obiektu o profilu sportowym, rekreacyjno-leczniczym i rozrywkowym. Aqua Park to nie tylko baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi, sauny, lecz także inne atrakcje, np. kręgielnia. Innym wariantem jest wizyta w Tatralandii na Słowacji – największym całorocznym aquaparku w centralnej Europie. Za daleko? Nic podobnego! To nawet lepiej – będzie więcej czasu na zabawę na pokładzie PartyBusa! Dopasuj opcje pakietu Królowie Nocy dla siebie.

18-ste Urodziny pt „Swojska impreza”

Zorganizuj osiemnastkę pełną aktywności, wyzwań i zabawy w luźnej atmosferze. Włóż wygodne ubrania, sportowe buty, zabierz ze sobą imprezowy ekwipunek i wejdź po czerwonym dywanie do luksusowego PartyBusa, na którego pokładzie odbędzie się pierwszy akt imprezy. Zawieziemy was do Krakowskiego Parku Linowego, w którym ilość atrakcji i wyzwań przerośnie każdego! Są to m.in.: trasa linowa, mega trampolina, pływanie łódkami po stawie, gry i zabawy zespołowe, transport tramwajami wodnymi i wiele innych! Po wyczerpującej i satysfakcjonującej zabawie urządzić możecie ognisko na przepięknym terenie Parku Linowego. Tradycyjne pieczone przysmaki pozwolą wam zregenerować siły, aby osiemnastkę zakończyć szaloną imprezą na pokładzie naszego mobilnego klubu! Wewnątrz znajdziecie dwa barki (które możecie wypełnić własnymi zapasami), parkiet z rurką do tańca dla odważnych, nowoczesny system nagłośnienia, telewizor LCD do waszej dyspozycji, zestaw karaoke, konsolę do gier i wiele innych
niespodzianek! Zdecyduj się na wynajem Partybusa na swoje 18-ste urodziny.

Jesteś zainteresowany urodzinami w PartyBus? Wyślij zapytanie

Imię i nazwisko:* 
Adres email:* 
Telefon:* 
Jestem zainteresowany:* 
Treść wiadomości:* 
Pola oznaczone * są wymagane