Jak zorganizować wieczór panieński kawalerski

Informacje ogólne


Partybus.PL jest pierwszą w Polsce firmą oferującą wynajem autokarów, których wnętrze urządzone jest na styl luksusowych limuzyn. Partybus jest też nazwą całej kategorii usług transportowo-rozrywkowych oraz typem pojazdu, który został odpowiednio przerobiony w celu organizacji imprez na swoim pokładzie.

Zabawa w partybusie zaczyna się tam, gdzie w tradycyjnej limuzynie się już kończy! Partybus jest nie tylko znacznie większy, szerszy i wyższy od zwykłej limuzyny (co przekłada się na jego pojemność, bezpieczeństwo oraz komfort jazdy), lecz oferuje również standard wykończenia i udogodnienia, których nie znajdziemy w tradycyjnej limuzynie. Wyposażenie wnętrza obejmuje między innymi:

  1. 1.skórzane sofy z miejscami dla 31. osób, 37″ telewizor LCD, barki alkoholowe, rurka do tańca
  2. 2.konsolę do gier wraz z licznymi tytułami najbardziej popularnych gier i programów, w tym przykładowo: najpopularniejsze programy karaoke, gry typu quiz oraz odjazdowe gry sportowe, gry akcji, czy też najnowsze filmy,
  3. 3.profesjonalne nagłośnienie car audio firmy Alpine o łącznej mocy przekraczającej 3000W, które sprawia, że autokar zamienia się w prawdziwą salę koncertową,
  4. 4.zdalnie sterowany, zmieniający barwy podświetlany sufit,
    dyskotekowe oświetlenie oraz wytwornicę dymu,

Partybus to krótko mówiąc „luksus z naciskiem na dobrą zabawę”.


Nasz partybus jest pierwszym i oryginalnym tego typu pojazdem na terenie Polski. Poprzez wykończenie go w luksusowy sposób zapewniamy nie tylko dobrą zabawę w czasie jazdy, ale również komfort i prestiż.

Współpracujemy tylko z najlepszymi klubami, kasynami i strip klubami w Krakowie i w Katowicach, dzięki czemu nasze imprezy zawsze są na wysokim poziomie, co z kolei przyciaga klientów z klasą, dla których jakość usługi jest ważniejsza od ceny.

W naszej firmie nie ma miejsca dla słabych ogniw, dlatego nasi kierowcy to prawdziwi profesjonalisci z latami doswiadczenia w transporcie, których zadaniem jest dowieźć gości bezpiecznie i na czas we wskazane miejsce. Partybus to także zespół charyzmatycznych, młodych hostess, które zawsze chętnie służą radą i pomocą w czasie trwania imprezy na pokładzie PartyBus.

Rezerwacja i płatność


Można go zarezerwować kontaktując się z nami drogą mailową lub telefonicznie oraz poprzez wpłacenie wymaganego depozytu.

Zwyczajowo wymagamy 400zł depozytu wpłacanego na nasze konto bankowe na 30 dni przed planowaną datą wynajęcia. Całkowitą płatność należy uregulować do 10. dni przed datą rozpoczęcia imprezy/wynajmu partybusa, również przelewem na nasze konto. Możliwa jest także płatność kartą kredytową za pomocą systemu Paypal.

Przed wpłaceniem depozytu nie ponosicie Państwo żadnych kosztów, ale rezerwacja nie jest też wtedy ostatecznie potwierdzona. Po wpłaceniu 400zł depozytu koszty anulowania są następujące:

jeśli anulowanie nastąpiło pomiędzy 29. a 25. dniem przed datą rozpoczęcia imprezy depozyt zostanie zwrócony do wysokości 380 zł. 20zł zostanie potrącone tytułem kosztów manipulacyjnych (przelewy bankowe, rozmowy telefoniczne),
jeśli anulowanie nastąpiło w przedziale pomiędzy 24. a 15. dniem przed datą rozpoczęcia imprezy depozyt zostanie zwrócony po potrąceniu 150zł tytułem kosztów manipulacyjnych oraz tytułem pokrycia części ewentualnych strat związanych z nieprzyjęciem przez nas innych zleceń w danym terminie, w którym miała się odbyć impreza,
jeśli anulowanie nastąpiło pomiędzy 14. a 10. dniem przed datą rozpoczęcia imprezy zatrzymujemy pełną wartość depozytu,
jeśli anulowanie nastąpiło pomiędzy 9. a 4. dniem przed datą rozpoczęcia imprezy, potrącone zostanie 50% ustalonej wartości całkowitej imprezy,
jeśli anulowanie nastąpiło poniżej 3. dni do daty rozpoczęcia imprezy, potrącone zostanie 100 % ustalonej wartości całkowitej imprezy.


Nie ma – nasz partybus wynajmowany jest ekskluzywnie wg stawki godzinowej lub wg ustalonej wcześniej zryczałtowanej ceny za daną imprezę, a w przypadku imprez cyklicznych obowiązują bilety.

W przypadku małych grup niewątpliwie wynajęcie tradycyjnej limuzyny byłoby rozwiązaniem nieznacznie tańszym. Z drugiej jednak strony czy nie warto dopłacić trochę więcej, ale w zamian otrzymać usługę przewyższającą standardem wynajem jakiejkolwiek dostępnej w Polsce limuzyny?

W przypadku małych grup niewątpliwie wynajęcie tradycyjnej limuzyny byłoby rozwiązaniem nieznacznie tańszym. Z drugiej jednak strony czy nie warto dopłacić trochę więcej, ale w zamian otrzymać usługę przewyższającą standardem wynajem jakiejkolwiek dostępnej w Polsce limuzyny?

W przypadku średnich lub dużych grup zdecydowanie bardziej opłacalnym jest wynajem partybusa. Cena za wynajem partybusa + ewentualne dodatkowe atrakcje (jak np.:tancerka na pokładzie) rozkłada się bowiem na wszystkich gości, więc – suma summarum – koszt jednostkowy na osobę jest niższy niż w przypadku wynajmu kilku limuzyn, gdzie każda z nich musi zarobić na kierowcę oraz paliwo. Dodatkowym atutem jest także fakt, że w partybusie grupa może bawić się razem.

Korzystanie z PartyBusa


Zdecydowanie TAK. Wycieczki/propozycje imprez przedstawione na naszej stronie internetowej są tylko sugestiami i każdy zawsze może stworzyć swój własny plan niezapomnianej imprezy.

W partybusie można spożywać alkohole, które samemu się przyniesie i zdeponuje w pokładowych barkach. Na pokładzie obowiązuje całkowity zakaz palenia, którego bezwzględnie przestrzegamy ze względu na bezpieczeństwo pasażerów oraz obowiązujące przepisy bhp.

Nie stawiamy naszym gościom żadnych ograniczeń w kwestii ubioru poza turami nocnymi połączonymi z wejściami do klubów, gdzie elegancki ubiór jest warunkiem wejścia do klubu.

Wyznajemy zasadę, żeby robić tylko to w czym jest się najlepszym. Dlatego sami zajmujemy się transportem pozostawiając resztę aspektów organizacji imprez firmom w tym wyspecjalizowanym.