Impreza firmowa w Katowicach

Impreza firmowa w Katowicach


impreza firmowa w KatowicachTwoja firma, mająca siedzibę w Krakowie, organizuje imprezę integracyjną, którą chciałbyś przenieść poza rodzime miasto?
Szukasz oryginalnej lokalizacji? Wybierz Śląsk – impreza firmowa w Katowicach to świetny pomysł. Pozwól swoim gościom i współpracownikom poznać smaki Śląska! Możliwości, które oferuje to miasto są naprawdę szerokie. Impreza firmowa Katowice – to idealny scenariusz na dobrą firmową integrację.

 

impreza firmowa w KatowicachKatowice prężnie się rozwijają, o czym świadczą coraz to nowocześniejsze rozwiązania architektoniczne i techniczne, które nie tylko przyciągają wzrok, ale taż znacznie ułatwiają życie mieszkańców. W Katowicach znajdziesz wszystko co niezbędne do zorganizowania niebanalnej imprezy firmowej. Znajdują się nowoczesne biurowce, gdzie możesz przenieść część oficjalną, renomowane restauracje oraz świetne kluby. Katowice to też miejsce historyczne o ciekawej historii. To tutaj powstał pierwszy w Polsce wieżowiec, największy polski pomnik – Powstańców Śląskich, jedyna w Polsce wieża spadochronowa, no i Spodek!

 

Spodek – no właśnie! Dzięki niemu w Katowicach odbywają się najlepsze koncerty w Polsce, największe imprezy sportowe i taneczne, a miasto stało się centrum życia nocnego Śląska! Katowice mają doskonałą bazę rozrywkową, zatem nie musisz się martwić o sztywną atmosferę na swojej imprezie firmowej.

Oczekujesz ważnych gości zza granicy? Podaruj im nutkę luksusu w mobilnym klubie – PartyBusie, w którym w rozrywkowej formie opowiemy (w wybranym przez Ciebie języku) o Katowicach (wizyta w trzech historycznych dzielnicach miasta, garść anegdot i ciekawostek).

 

Sprawdź nasze pakiety, które łączą w sobie elementy integracji, zabawy, a nawet edukacji:

 

 

Impreza firmowa w Katowicach musi się udać, niezależnie od jej profilu. Znajdziesz tu dobre kluby, restaurcje, szereg instytucji kulturalnych związanych praktycznie z każdą dziedziną sztuki, a przede wszystkim kompetentnych ludzi, którzy znają receptę na idealną imprezę firmową! Wybierz PartyBusa, który zawsze jest w drodze i nie martw się o logistykę!

impreza firmowa Katowice

Na imprezę firmową w Katowicach zawiezie Was PartyBus, na którego pokładzie odbędzie się ekskluzywny before party w towarzystwie gorących hitów i najlepszych drinków. Nasza imprezowa limuzyna odbierze Was ze wskazanego miejsca i dowiezie do wybranej destynacji. Pomożemy Ci wybrać najlepsze kluby (i inne atrakcje w Katowicach), do których wręczymy Wam wejściówki VIP (z rezerwacją loży i powitalnym drinkiem). Wynajmij Partybusa na czas, a będzie Ci towarzyszył przez cały czas trwania śląskiej eskapady! Poznaj uroki śląskiego temperamentu i specjały śląskiej kuchni na imprezie firmowej w Katowicach z PartyBusem!

 

Jesteś zainteresowany imprezą firmową w PartyBus? Wyślij zapytanie

Imię i nazwisko:* 
Adres email:* 
Telefon:* 
Jestem zainteresowany:* 
Treść wiadomości:* 
Pola oznaczone * są wymagane