Organizacja imprez

Wieczór kawalerski Kraków – gwarancja imprezy życia!

Wieczór kawalerski Kraków – gwarancja imprezy życia!

Kraków to oczywiście pełen dostojeństwa Wawel, wspaniała historia i niesamowite zabytki. Tak, zdecydowanie jest tu, co zwiedzać. Gród Kraka to jednak nie tylko dawna stolica Polski, ale również aktualna stolica rozrywki! Co czeka tu na imprezowiczów? Ogromna liczba klimatycznych lokali, tłumy upojonych nocnym życiem ludzi i wspaniała atmosfera, która każdej imprezie nadaje wyjątkowy charakter. Jak niesamowity może być wieczór kawalerski Kraków? Przekonajcie się sami!

 

Wieczór kawalerski Kraków

Kraków nocną porą – Organizacja wieczoru kawalerskiego

Każdy, kto choć raz znalazł się nocą w Krakowie, wie, że to miasto nigdy nie zasypia. Tutaj przygody i niespodzianki czekają na każdym kroku. Centra szaleństwa są dwa. Pierwszym są oczywiście okolice Rynku Głównego (obszar ten obejmuje właściwie całe Stare Miasto), drugim zlokalizowany w odległości 10 minut pieszego spaceru Kazimierz. O krakowskim Rynku nikomu nie musimy opowiadać, ale niesamowity klimat dawnej dzielnicy żydowskiej wymaga podkreślenia. Latem Kazimierz przypomina nieco najpiękniejsze miasta południa Europy! Magiczne rozświetlone podwórka pełne stolików i roześmianych gości, tętniące życiem i muzyką kluby, ludzie z całego świata – oto genialne tło dla niezapomnianej imprezy!

Dodajmy, że wybór restauracji, pubów i klubów nocnych w Krakowie nie ma sobie równych w całej Polsce! Każdy lokal ma swój unikatowy klimat – tu każdy znajdzie miejsce idealnie odpowiadające jego upodobaniom!

Infrastruktura turystyczna – przede wszystkim tanie i komfortowe noclegi zlokalizowane blisko centrum – także sprzyja pobytom w gronie przyjaciół, dodajmy, pobytom, które nie spustoszą Wam portfela!

Wieczór kawalerski Kraków

Kraków należy obok Pragi i Budapesztu do najpopularniejszych lokalizacji imprezowych w Europie Środkowej. Nic dziwnego, że możecie tu spotkać ludzi, którzy postanowili uczynić z organizacji szalonych imprez swój sposób na życie. Sztukę spełniania najbardziej zwariowanych oczekiwań gości doprowadzili do perfekcji. Aby Wasza impreza była naprawdę wyjątkowa warto zainwestować odrobinę w usługi profesjonalistów (wcale nie są drogie, a zdejmują z bark świadka cały organizacyjny wysiłek!). Czołową ekipą zajmująca się urządzaniem najbardziej odlotowych wieczór kawalerskich i panieńskich w Krakowie są nasi przyjaciele z grupy FunTime. Ci ludzie na Wasze życzenie zajmą się wszystkim, poczynając od transportu. Hummer? Limuzyna? Ogromny luksusowy PartyBus z pełnym barem i seksowną tancerką na pokładzie? A może luksusowy pojazd dla Was i stara Nyska lub maluszek dla przyszłego pana młodego? Najpiękniejsze tancerki, urocze pilotki, które poprowadzą Was przez magiczne zakątki Krakowa do najbardziej szalonych klubów, pubów i restauracji.

Wieczór panieński i kawalerski nie może się obyć bez szalonych dowcipów. Nasi eksperci sztukę „wkręcania” opanowali do perfekcji. Mają tysiąc pomysłów na teatralne zagrania (poczynając od porwania pana młodego po inscenizowany podryw w barze, który kończy się spotkaniem pana młodego z najcięższą striptizerką, jaką widzieliście!). Każdą tego typu akcję przeprowadzają z pełnym profesjonalizmem i dziką satysfakcją. Dzięki nim wieczór kawalerski Kraków to coś, czego się nigdy nie zapomina!

Organizacja wieczoru kawalerskiegoWieczór kawalerski atrakcje okolic Krakowa

Organizatorzy wieczorów kawalerskich i panieńskich potrafią również wspaniale wykorzystać fenomenalne położenie Krakowa. Niedaleko mamy góry, wzburzone nurty Dunajca, wspaniałe tereny Jury Krakowsko-częstochowskiej. To bajeczne otoczenie przyrodnicze sprzyja takim ekstremalnym aktywnościom, jak skoki ze spadochronem, jazda na skuterze śnieżnym, zorbing, rafting czy off-road! W Krakowie i okolicach nie brak też strzelnic, wspaniałych obiektów sportowych oraz aren do Paintballu czy Laser Tag. Tu zdecydowanie można poszaleć!

Przekonaliśmy Was? Jeszcze nie? Zajrzyjcie koniecznie na: FUNTIME – Wieczór kawalerski Kraków. Tu znajdziecie wszystkie detale i milion pomysłów na szaloną zabawę, o których tu nie wspomnieliśmy!

Grzegorz Floryański

sierpień 17th, 2016

Brak komentarzy

Komentarze wyłączone.