Wieczór kawalerski

10 pięknych kobiet, które zaprosiłbyś do Partybusa na swoją ostatnią noc wolności

10 pięknych kobiet, które zaprosiłbyś do Partybusa na swoją ostatnią noc wolności

W dzisiejszym wpisie trochę zaszalejemy i postawimy na marzenia, które najprawdopodobniej nigdy się nie spełnią. Ale przecież właśnie od tego są marzenia. Zatem poniżej przedstawiamy listę dziesięciu najpiękniejszych kobiet, które można zaprosić do Partybusa na swój wieczór kawalerski. A może Ty masz inne typy? W takim razie zapraszamy do komentowania swoich propozycji.

 1. 1.

  Angelina Jolie – to już symbol i klasyka. Angelina Jolie jest uznawana za najpiękniejszą kobietę świata przez wiele rankingów.

 2. 2.

  Penelope Cruz – klasyczna hiszpańska piękność.

 3. 3.

  Salma Hayek – mimo tego, że ma wiele lat więcej niż jej koleżanki w tym zestawieniu, nadal uchodzi za ideał meksykańskiego piękna.

 4. 4.

  Catherine Zeta Jones – jedna z piękniejszych brytyjskich gwiazd filmowych. Zyskuje nie tylko dzięki swojemu wyglądowi, ale również akcentowi.

 5. 5.

  Halle Berry – pewnie każdy nie raz wzdychał do tej amerykańskiej piękności.

 6. 6.

  Beyoncé Knowles – zdecydowanie najpiękniejsza piosenkarka. Jest nie tylko piękna, ale również ma klasę.

 7. 7.

  Keira Knightley – znana oczywiście nie tylko z Piratów z Karaibów. Swoją piękność zademonstrowała między innymi w filmie Duma i uprzedzenie.

 8. 8.

  Kelly Brook – i pierwsza modelka na naszej liście, w dodatku brytyjska. Czyż nie jest piękna?

 9. 9.

  Natalie Portman – ostatnio ucieszyła nas Oskarem za rolę w filmie Czarny łabędź. Już od lat urzeka fanów na całym świecie.

 10. 10.

  Nelly Furtado – piękna kanadyjsko-portugalska piosenkarka. Urzeka nie tylko wyglądem i tym, że jest wyjątkowo seksowna, ale również nieskazitelnym głosem.

Oczywiście powyższe zestawienie należy traktować subiektywnie i najlepiej odczytywać je w losowej kolejności. Pięknych kobiet jest tak wiele, że nie sposób byłoby je wymienić. Właściwie dziwi to, że na liście nie znalazła swojego miejsca żadna Polka. Na dobrą sprawę jednak, warto by stworzyć taką listę tylko z Polkami i również byłby problem z wyborem dziesięciu najpiękniejszych. Zapraszamy do zamieszczania swoich propozycji.

admin

październik 13th, 2014

Brak komentarzy

Komentarze wyłączone.