Wieczór kawalerski

8 porad jak zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski

8 porad jak zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski

Twój najlepszy przyjaciel postanowił się ożenić? W końcu, po długich latach, oświadczył się swojej dziewczynie i stwierdził, że chce z nią spędzić już resztę życia? Doskonale. Nie martw się, pewnie przyjdzie i czas na Ciebie, mimo że teraz pewnie myślisz, że nigdy się nie ożenisz, bo cenisz sobie wolność. Musisz jednak wiedzieć, że teraz, właśnie do Ciebie należy organizacja niezapomnianego wieczoru kawalerskiego, takiego, który będzie pamiętał do końca życia. I nie pytaj przyszłego pana młodego, czy masz się tym zająć. To jest Twój najlepszy kumpel, więc to Twój braterski obowiązek. Poniżej 8 rad, jak sprawić, by impreza była naprawdę udana.

 1. 1.

  Po pierwsze – zabierz się za to odpowiednio wcześnie. Nie myśl, że jeśli dzień przed samą imprezą poinformujesz kumpli, to będą mieli czas.

 2. 2.

  Po drugie – uzgodnij termin wieczoru kawalerskiego z przyszłym panem młodym. Wspólnie wybierzcie termin, który będzie mu odpowiadał.

 3. 3.

  Po trzecie – uzgodnij termin z kolegami, którzy przyjdą na imprezę. Zrób to odpowiednio wcześnie, żeby wszyscy mieli czas na zarezerwowanie wieczoru, a może weekendu kawalerskiego?

 4. 4.

  Po czwarte – znajdź dobry lokal – również odpowiednio wcześnie. Nie ma nic gorszego, jak ogromna ekipa z wieczoru kawalerskiego poszukująca lokal do imprezowania. To nie te czasy, że bawił Was clubbing i w każdej knajpie piliście po jednym piwie i wychodziliście.

 5. 5.

  Po piąte – udostępnij swoje mieszkanie (jeśli Ty nie możesz, to może jakiś inny dobry kolega?) na before party. Możecie tam spędzić fajnie czas, pogadać, napić się, a dopiero potem udać się na dalszy ciąg imprezy.

 6. 6.

  Po szóste – miej pomysł! Jeśli uważasz, że Twój kolega chciałby podczas swojego wieczoru kawalerskiego zrobić coś oryginalnego, zorganizuj to. To, przynajmniej teoretycznie, jego jedyny wieczór kawalerski w życiu, musi być niezapomniany. Jeśli marzy o skoku na bungee, zaaranżuj cały dzień i wybierzcie się tam z kumplami. Jeśli lubi go-carty, również możecie się wybrać w takie miejsce. A może chce po prostu oryginalnego wieczoru kawalerskiego? Może w takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie autokar imprezowy lub limuzyna?

 7. 7.

  Po siódme – nie mieszajcie alkoholi. Wiem wiem, każdy lubi napić się tu piwka, tu wódeczki, a tu whisky. Nie tym razem. Szczególnie pilnuj, aby główny zainteresowany następnego dnia pamiętał, jak się bawił.

 8. 8.

  Po ósme – nie upij się. Przykro mi to mówić, ale Ty – jako organizator, nie możesz przesadzić z alkoholem, ponieważ musisz czuwać nad tym, aby impreza się udała.

admin

październik 13th, 2014

Brak komentarzy

Komentarze wyłączone.