Partybus

Organizacja wieczorów panieńskich, kawalerskich z Partybus

Organizacja wieczorów panieńskich, kawalerskich z Partybus

Szukasz pomysłu na oryginalny before party? Interesuje Cię organizacja wieczorów panieńskich, kawalerskich? Chcesz zorganizować nietypową urodzinową niespodziankę dla swoich bliskich? Sprawdź ofertę PartyBusa i dowiedz się więcej na temat mobilnego imprezowania!

PartyBus to jedyny w Polsce klub na kółkach. Firma ma w CV pięć lat intensywnej
działalności i kilka tysięcy zadowolonych klientów! PartyBus bierze na swoje barki organizację
oryginalnej imprezy od A do Z. Gwoździem programu jest jedyny w swoim rodzaju imprezowy
pojazd, mieszczący ponad 30 osób, wyposażony w dwa (pełne) barki, nowoczesny system
nagłośnienia, podświetlane dyskotekowe wnętrze, rurkę do tańca, zestaw karaoke i wiele innych
atrakcji. Nad bezpieczeństwem czuwa licencjonowany kierowca, a imprezę rozkręca firmowa
hostessa.

Specjalnością PartyBusa są wieczory panieńskie i kawalerskie. Imprezowy autobus wita klientów czerwonym dywanem i szampanem. Wewnątrz czeka erotyczna tancerka lub tancerz, którzy niewątpliwie umilą podróż imprezowiczom… Ten ekskluzywny before party to dopiero wstęp do szalonej imprezy w jednym z wybranych klubów, do którego firma gwarantuje wejściówki VIP.

PartyBus to także oryginalny pomysł na urodziny czy jakiekolwiek inne imprezy okolicznościowe. Firma oferuje rozmaite pakiety rozrywek dostosowane do okazji i wieku uczestników (także tych młodszych, którymi zaopiekuje się profesjonalny animator). Dużą popularnością (także celebrytów!) cieszy się pakiet „Ekskluzywna impreza integracyjna”, czyli całonocna zabawa w najlepszych klubach, wizyta w ekskluzywnym kasynie lub parku rozrywki, a także DJ miksujący na żywo na pokładzie PartyBusa, który towarzyszy klientom przez całą noc.

Ciekawą propozycją, szczególnie dla zagranicznych klientów, jest pakiet łączący w sobie elementy rozrywki oraz zwiedzania Krakowa, czyli „Smaki Krakowa”. Do dyspozycji uczestników firma oddaje animatora oraz licencjonowanego przewodnika po Krakowie. W ramach tego pakietu PartyBus dowiezie pasażerów do trzech historycznych dzielnic Krakowa, a droga będzie urozmaicona zabawą oraz grami i konkursami edukacyjnymi. Znajdź ofertę specjalnie dla Ciebie i wejdź na pokład PartyBusa!

admin

styczeń 26th, 2015

Brak komentarzy

Komentarze wyłączone.