Wieczór panieński

Zabawy na wieczór panieński-wersja domowa

Zabawy na wieczór panieński-wersja domowa

Wieczór Panieński powinien pozostać na długo w pamięci przyszłej Panny Młodej, dlatego warto, aby organizatorka takiego wieczoru przygotowała na tę specjalną okazję zabawy, które mają na celu rozbawić zaproszone na Wieczór Panieński  Panie i Panny oraz „przetestować” przyszłą Młodą. Poniżej przedstawiamy opisy kilkunastu zabaw i gier. Zabawy na wieczór panieński mogą być rozmaite – wszystko zależy od Waszej wyobraźni!

 

Zabawy  na wieczór panieński z zadaniami

Zadania dla Panny Młodej

Przykład zadań dla Panny Młodej

Przykładem zabawy na wieczór panieński są zadania. Zabawa polega na tym, aby sprawdzić czy jesteśmy szalone i mamy odwagę do robienia głupich rzeczy. Aby zagrać w zadania musimy najpierw narysować planszę z polami od 1 do X (im więcej pól tym zabawa będzie trwała dłużej). Pytania wypisujemy na małych karteczkach, składamy je i wrzucamy do dużej miski. W grze biorą udział wszystkie dziewczyny, które pojawiły się na wieczorze panieńskim. Pierwsza z nich rzuca kostką, przesuwa swój pionek o określoną liczbę oczek i losuje zadanie. Im wyższe oczko tym lepiej – prędzej pokonamy całą planszę. Na planszy możemy również zaznaczyć pola szczęśliwe typu „jesteś zwolniona z zadania” lub „przesuwasz się o 3 pola do przodu”. Raz wylosowanych zadań nie wrzucamy z powrotem do miski. Przy zabawie warto wykorzystać śmieszne gadżety, np. butelkę ze smoczkiem lub puchowe kajdanki.Jeśli zastanawiasz się jak zorganizować wieczór panieński, kawalerski koniecznie pamiętaj o zabawach.

 

Zrób sobie zdjęcia w dwóch stylizacjach

Wiadomo nie od dziś, że najlepszą pamiątką po imprezie są zdjęcia. Dlaczego nie zrobić od razu całej sesji? Wynajmij fotografa lub sama chwyć aparat i zrób sobie i swoim przyjaciółkom szalone fotki w dwóch wersjach. Przebierzcie się za aniołki lub diablice, wymieniając się wzajemnie zabawnymi gadżetami. Na sam koniec zdjęcia można wysłać do narzeczonego z pytaniem „którą wersję mnie wolisz?”. Z pewnością będzie wniebowzięty lub piekielnie rozpalony 😉

 

Erotyczne kalambury

Podziel swoje przyjaciółki na drużyny (trzy lub więcej osobowe) i zabawcie się w grę z dzieciństwa w nieco ostrzejszej wersji 🙂 Możecie umówić się na odgadywanie pozycji seksualnych, dla ułatwienia warto rozdać każdej drużynie po egzemplarzu Kamasutry lub kostek do gry z pozycjami. Gra wywoła wiele śmiechu i zagwarantuje Wam wspaniałą zabawę!

 

Konkurs z bananem

Butelka na wieczór panieński

Butelka na wieczór panieński Żródło: okazje.info

Jeśli planujesz wieczór panieński dla swojej przyjaciółki dobrym pomysłem jest zabawa na wieczór panieński z bananem. Razem z koleżankami możesz wymyślać czynności, jakie przyszła Panna Młoda ma wykonać za pomocą lub z użyciem banana. Dobrym uzupełnieniem imprezy będą inne gadżety, które posłużą do udzielania „przedmałżeńskich nauk, np.butelka ze smoczkiem, odstresowywujący gumowy Willy lub lizak w kształcie smoczka.

 

Czy nadajesz się na żonę?

Przeprowadź test z przymrużeniem oka – przygotuj 100 pytań na które odpowiada się „tak” lub „nie” (np. czy lubisz prać brudne skarpetki?). Każda odpowiedź „tak”, to jeden procent. Po podliczeniu odpowiedzi dowiecie się na ile procent przyszła Panna Młoda nadaje się na żonę .To świetna zabawy na wieczór panieński.

 

Alkoholowa ruletka

Zmień nieco zasady i zagraj w ruletkę alkoholową! Te pomysły na wieczór panieński z pewnością przypadną do gustu wszystkim Twoim przyjaciółkom, a po kilku kieliszkach, kiedy gra Wam się znudzi zawsze można wyskoczyć na miasto żeby się rozerwać 🙂

 

Przewidywanie przyszłości

Zabaw się w domową wróżkę i sama przepowiedz sobie przyszłość! Poproś, aby każda przyjaciółka przyniosła różne czasopisma, potnijcie stare horoskopy w paski i losując każdy wycinek postarajcie się złożyć własnoręczne horoskopy, które będziecie następnie czytać na głos 🙂 interpretacja wróżb z pewnością będzie zabawna i wprawi Was w dobry nastrój. Może któraś z Was potrafi wróżyć z kart? Jeżeli zdecydujecie się na wróżby z pewnością przydadzą się Wam karty do gry na wieczór panieński.

 

Czekoladowy wieczór

Czekoladowe Fondue

Czekoladowe Fondue Źródło:ofemin.pl

Zorganizuj swoim przyjaciółkom wieczór z czekoladą! Nic tak nie poprawia humoru, jak odrobina słodkości. Możesz przygotować owoce maczane w rozpuszczonej czekoladzie, kubki z czekoladą na gorąco oraz inne smakołyki. Dobrym pomysłem są również maseczki z czekolady lub inne domowe sposoby upiększające. Taki wieczór z pewnością podniesie Wasz poziom endorfin i dostarczy Wam wiele rozrywki.

 

 Zakazane słowa

Stwórz listę zakazanych słów na swoim wieczorze panieńskim (np. Panna Młoda, wesele, ślub, zaręczyny). Jeśli któraś z przyjaciółek wypowie jedno z nich musi wypić np. kieliszek wódki. Wprawi Was to w imprezowy nastrój i sprawi, że będziecie się świetnie bawić! Świetne na tę okazję będą wesołe kieliszki do shotów.

 

Wieczór wspomnień dla przyszłej Panny Młodej

grafika2-panienskie

Szarfa dla Przyszłej Panny Młodej    Źródło: holfrog.pl

Przygotujcie dla przyszłej Panny Młodej wieczór wspomnień! Zbierzcie od najbliższych znajomych i rodziny Panny Młodej zdjęcia z okresu dzieciństwa aż do okresu narzeczeństwa. Jeśli jest sentymentalna z pewnością ten pomysł wywoła łzy wzruszenia i będzie Wam wdzięczna za zorganizowanie tak wielkiej niespodzianki.

 

 Zadanie z książką telefoniczną

Jest to zadanie dla przyszłej Panny Młodej polegające na wyszukaniu w książce telefonicznej mężczyzny o takim samym nazwisku co narzeczony Twojej przyjaciółki, wykręceniu numeru i poinformowaniu mężczyzny jak bardzo nie może się ona doczekać ślubu 🙂 Zapewni Wam to wspaniałą zabawę i miłe wspomnienia na wiele lat!

 

Panieńskie metamorfozy

Każda dziewczyna chce chociaż raz w życiu poddać się fantastycznej metamorfozie. Wieczór panieński to dobra okazja, aby tego dokonać! Rady przyjaciółek odnośnie Waszej stylizacji możecie wykorzystać na weselnej zabawie. Na imprezie zaopatrzcie się w seksowne stroje i akcesoria, dzięki którym zmienicie swój wizerunek nie do poznania!

 

Test wiedzy o sobie przed ślubem

Przygotujcie dla Panny Młodej pytania, na które wcześniej odpowie Pan Młody. To świetny test wiedzy o sobie przed ślubem. Podobne pytania panowie mogą przygotować na wieczór kawalerski. Do tej wesołej zabawy posłużyć mogą karty z pytaniami. Oto niektóre z nich: W jakim wieku był Twój przyszły mąż, gdy przeżył pierwszy pocałunek? Które z Was pierwsze powiedziało ‚Kocham Cię’?, Jakich słów użył Twój przyszły mąż, kiedy poprosił Cię o rękę? I wiele innych 🙂 To świetny pomysł  na zabawy na wieczór panieński, dzięki której nie tylko sprawdzicie ile o sobie wiecie, ale także miło wspomnicie najsłodsze chwile z Waszego narzeczeństwa.

 

Udane małżeństwo

Razem z przyjaciółkami opisz w 1-2 zdaniach dobre rady dla przyszłej Panny Młodej na udane małżeństwo. Możecie zrobić to w formie plakatu i na sam koniec podpisać się pod listą. Będzie to przemiła pamiątka, a Wasza przyjaciółka będzie Wam wdzięczna za troskę 🙂

 

Pocałuj przystojniaka

Wydrukuj zdjęcie Pana Młodego lub Waszego ulubionego aktora i przywieś je na ścianę. Następnie z zawiązanymi oczami niech każda z Was spróbuje odnaleźć fotografię i za pomocą podpowiedzi koleżanek pocałować postać w usta. Możesz zrobić też skalę (np. 10 cm od ust – 1 pkt, 8 m – 2 pkt itd.), a koleżanka która zbierze największą ilość punktów otrzymuje drinka lub słodki upominek 🙂

 

Przypnij „Williego”

Gra typu "Pin the tail"

Gra typu „Pin the tail” Źródło: ebay.co.uk

Zabaw się w amerykańską grę typu „Pin The Tail”. Powieś na ścianie zdjęcie lub  plakat roznegliżowanego przystojniaka i z zawiązanymi oczami postaraj się w      koleżankami przypiąć mu „ogonek” w odpowiednim miejscu 🙂 Takie zabawy na wieczór panieński zagwarantują  Wam to sporo śmiechu!

 

Szalone role

Przygotuj pudełeczko, w którym będziecie losować rolę w jakie wcielicie się tego wieczoru, np. mów z obcym akcentem przez cały wieczór, wybierz piosenkę, przy której będziesz tańczyła za każdym razem zabawny taniec ustalony wcześniej z przyjaciółkami, gdy zobaczysz faceta z wąsami zachowuj się tak, jakby był kimś sławnym (rób zdjęcia, proś o autograf itp.) Masz milion możliwości, a każda z nich zapewni Wam wspaniałą zabawę na wieczór panieński 🙂

 

Prawda czy fałsz?

Zorganizuj zabawę dla swoich przyjaciółek! Niech każda z Was wymyśli jakąś historię swojego życia (prawdziwą, bądź też nie), a pozostałe niech odgadują czy jest to prawdziwa opowieść. Dziewczyna, która odgadnie poprawną odpowiedź otrzymuje drinka z niespodzianką w postaci zakręconego Crazy Willy:)

 

Striptiz

Striptiz jest nie tylko dla facetów! Namów swoje i wynajmij tancerza na wieczór panieński do swojego mieszkania. Każda z Was będzie się świetnie bawić, kiedy przystojniak zacznie przed Wami gorący taniec 😉

Stuart Warren

luty 18th, 2015

Brak komentarzy

Komentarze wyłączone.